ÇOK SORULAN SORULAR
Haber Yazılımı ile ilgili çok sorulan sorular
Yazılımı satın almak varken, neden kiralama tercih edeyim?

Kiralık yazılım tercih etmelisiniz, çünkü;

1. Sürekli güncel yazılım kullanırsınız. Tüm güncellemeleri, yeni eklentileri, modülleri, kısaca tüm yazılımı her zaman güncel kullanırsınız. Eski kalmazsınız, eksik kalmazsınız.

2. Teknik destek alabilirsiniz. Tam bilgiye sahip teknisyenlerimiz her an sorunlarınızı çözmeye hazır. Bir sorun olduğunda yazılımcı/sunucu firması arasında mekik dokumazsınız.

3. Sunucu ücreti ödemezsiniz. Kaliteli hizmet veren veri merkezlerindeki yıllık sunum fiyatlarına yakın bir ücretle Günboyu Haber Yazılımı'na sahip olursunuz. Diğer tüm avantajlar bedavaya gelir.

Hangi hizmetler ücretsiz?

Hangi paketi seçerseniz seçin, sunucu ücreti yok. Güncelleme ücreti de yok. Teknik destek, mobil sayfa, tema değişikliği ücreti de yok. Aylık sabit tutar haricinde hiç bir ödeme yok. Ücretsiz paketlerde 1 yıl boyunca aylık tutar da yok.

Deneme Süresi Var mı?

Herhangi bir para ödemeden yazılımı denemek mi istiyorsunuz? "Ücretsiz Paket" tam size göre. 1 hafta, 1 ay değil, dilerseniz tam 1 YIL deneyin. Kararınızı verdikten sonra dilediğiniz pakete geçiş yapın.

Ücretli paketlerden başlayan kullanıcılarımız da; hiç bir hukuki veya maddi sorumluluk olmadan, hatta ön ödeme bile yapmadan 7 gün sistemi deneyebilirler. Memnun kalmamanız durumunda sitenizi sorgusuz olarak iptal edebilir veya ödeme yaparak sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Düzenlenebilir (Modüler) Ana Sayfa Nedir?

Mevcut pek çok haber sitesinin aksine, SetuP Haber Yazılımı kullanıcıları Ana Sayfayı diledikleri gibi tasarlayabilirler. Üstelik bunun için ilave bir yazılım bilgisine gerek duymadan. Bu sayede milyonlarca* değişik sayfa tasarlayabilirsiniz. (Biz hesapladık, sadece 10 modül kullanarak 10^14, yani en az 289.254.654.976 değişik sayfa hazırlayabilirsiniz.)

Akışkan Haberler

Bizi diğer yazılımlardan ayıran en önemli özelliklerimizden bir tanesi de akışkan haberlerdir. Bu özellik sayesinde ana sayfanın en başından yayına giren bir haber, yeni haberler eklendikçe sizin belirlediğiniz doğrultuda ana sayfanın farklı bölgelerinde yukarıdan aşağıya akar şekilde yayınlanmaya devam eder.

Haber Havuzu Nedir?

Haber Havuzu, tüm müşterilerimizin haber ve makaleleri paylaştıkları bir bölümdür. Havuza atılan bir makaleyi, dileyen tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak kendi sitesinde kullanabilmektedir.

Haberi Birden Fazla Kategoriye Ekleme

Yayınlayacağınız haberleri dilediğiniz kadar kategoriye ekleyebilirsiniz. Bu sayede aynı haber değişik alanlarda da gösterilmiş olacaktır. Dilerseniz haberlerinizi; "manşet", "son dakika", "flaş haber" gibi alanlar oluşturarak sayfa içinde dilediğiniz yerde gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Sayfalar Hızlı Mı?

Tüm sayfalar %100 önbellekleme ile çalışmaktadır. Bu sayede sayfalarımız her zaman çok hızlı açılmaktadır. Ayrıca 1 Gb omurga üzerinde Xeon E5 serisi işlemciye sahip sunucularda hizmet veriyoruz. Bu sayede çok daha hızlıyız.

Eğitim veriyor musunuz?

Haber yazılımımızı kullanmak son derece basittir. Bilgi Bankası sayfamızda baştan sona tüm konular ile ilgili detaylı açıklamalar da bulunmaktadır. Takıldığınız yerlerde teknik destek sayfasından da ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz. Bu nedenle özel eğitime hiç bir zaman gerek duymazsınız.

Ancak yine de; dileyen müşterilerimiz, haber yazılımı için özel eğitim alabilirler. Özel eğitim saat fiyatlarımız, telefon veya masa üstü bağlantısı ile 118 Lira/saat, İstanbul içindeki müşteri adresinde 236 Lira/saat olarak fatura edilmektedir.

Devam eden saatlerde, 10 dakikadan sonrası tam saat olarak ücretlendirilir. Eğitim fiyatlarımıza kdv dahildir.

Telefonla verilen eğitimlerde ilk 1 saat, müşteri adresinde verilen eğitimlerde ilk 2 saat peşin olarak alınır.

Reklam Yayınlayabiliyor muyum?

Dilediğiniz gibi reklam yayınlama hakkınız mevcuttur. İster özel reklam, ister google reklamları hiç fark etmez. Üstelik reklamlarınız ana sayfada sizin belirlediğiniz yerlerde ve dilediğiniz şekilde çıkacaktır.

Resimleri Dikey Olarak Kullanabilir Miyim?

Elbette! Dikey resim kullanabileceğiniz farklı boyutlarda 2 adet modülümüz bulunmaktadır. Dilediğinizi, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Bizim Reklamlarımız

Ücretsiz haber paketini kullanan müşterilerimizin sayfalarında, kendi reklamlarına ilave olarak bize ait reklamlar da yayınlanmaktadır. Bu reklamlar ana sayfada en fazla 5 bölgede, alt sayfalarda ise en fazla 2 bölgede çıkmaktadır. Ücretli Haber paketlerinde bize ait reklam yayınlanmamaktadır.

Ömür Boyu Güncelleme

Haber Yazılımını kullandığınız müddetçe, her türlü güncellemeden ücretsiz olarak yararlanırsınız.

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Burayı tıklayarak hemen siparişinizi geçebilirsiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, alan adınızı yönlendirmeniz için gerekli bilgiler eposta ile adresinize gönderilecektir.

Telefonla Destek Alabilir miyim?

Ücretsiz haber paketini kullanan müşterilerimiz için telefon desteğimiz maalesef bulunmamaktadır. Yardım talepleriniz için destek sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Ücretli paketleri kullanan müşterilerimiz; acil durumlarda teknik destek için hem siteden hem de telefonla bize ulaşabilirler.

Aciliyet gerektirmeyen durumlar için yine teknik destek sayfamızdan bize ulaşmanız gerekmektedir. Teknik destek sayfamızdan açtığınız talepler, mesai saatleri içinde ortalama 1 saat içinde cevaplanmaktadır.

Kullanım Kılavuzu

Sitemizle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları kullanım kılavuzumuzda. Günboyu Haber Yazılımını daha etkin kullanabilmek için mutlaka okumalısınız.