İLETİŞİM
Bize ulaşın

Hakkımızda

SetuP Yazılım Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz 1992 yılından itibaren, değişik sektörlerdeki şirketlere özel yazılımlar geliştirdik.

1999 yılından itibaren yazılımlarımızı büyük ölçüde internet tabanlı olarak geliştirmeye başladık. Bu doğrultuda internet servis sağlayıcıları ile ortak projeler geliştirdik.

2001 yılında, E-belediye’nin ilk adımları sayılabilecek çözümler ürettik. Bu sayede iş yaptığımız belediyelerin, vergi borcu takibini ve tahsilatlarını internet üzerinden yapabilmesini sağladık.

2004 yılı başlarında ihtiyaca özel e-ticaret yazılımları ürettik. Bu süreç içerisinde e-ticaret sektöründe önemli yer tutan firmalara özel çözümler sunduk.

Artan müşteri sayımız nedeniyle 2008 yılında Servis sağlayıcı belgemizi alarak sunum ve sunucu hizmetleri vermeye başladık.

2013 yılından itibaren de Haber Sitesi Yazılımı ile portföyümüze yeni bir ürün ekledik. Binlerce liraya satılan benzerlerinin aksine, bu işi amatörce yapan haberciler için tam 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabilecekleri bir paket sağlayarak amatör haberciliğe destek sağlıyoruz.
 • ADRES SATIŞ BÖLÜMÜ

  Oğuzhan cd. 22/6
  Fındıkzade - İstanbul

 • ADRES YAZILIM GELİŞTİRME

  (Yazılım geliştirme bölümününde ziyaretçi kabul edilmemektedir.)
  Fatih - İstanbul

 • SERVİS SAĞLAYICI

  Belge No : 920
  Veriliş Tarihi : 2008

 • SİCİL NO

  310229

 • TEKNİK DESTEK

  Teknik destek taleplerinizi lütfen aşağıdaki adresten bildiriniz. destek.setup.com.tr